ADRES

Kraków, ul. Mrozowa 6

Relacje z otoczeniem

Jesteśmy profesjonalistami zaangażowanymi całym sercem w to, co robimy. Tym bardziej jesteśmy wrażliwi na otaczający nas świat i ludzi. Nasza Spółka od początku działalności wspiera rozmaite inicjatywy o charakterze społecznym, oferując pomoc finansową, rzeczową czy organizacyjną. Poprzez fundusze socjalne troszczymy się o naszych pracowników i ich rodziny. Dzięki wdrażanym inwestycjom i specjalnym procedurom pomagamy chronić środowisko naturalne.

Świadomi społecznej odpowiedzialności biznesu dbamy o ochronę życia i zdrowia, m.in. współuczestniczyliśmy w zakupie karetki reanimacyjnej i sprzętu rehabilitacyjnego dla Pogotowia Ratunkowego Przemysłowego Zespołu Opieki Zdrowotnej. Wspieramy również inne placówki służby zdrowia (np. Szpital Specjalistyczny im. S. Żeromskiego), a także jesteśmy zaangażowani w działalność Polskiego Czerwonego Krzyża. Dodatkowo dzięki akcji zbierania zakrętek uczestniczymy w zakupie sprzętu rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnych dzieci. Mamy na celu nie tylko bezinteresowną pomoc, ale także propagowanie wyższej świadomości ekologicznej. Również nie zostajemy obojętni na potrzeby czworonożnych stworzeń. Wrażliwi na niedolę bezdomnych zwierząt po przez aktywną zbiórkę darów wspieramy działalność Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Zdajemy sobie sprawę, że nie tylko praca jest ważna. Dlatego popularyzujemy rozwój kultury, rekreacji i sportu. Sponsorujemy imprezy kulturalne (np. Festiwal Sacrum Profanum, Bieg Włosika[KK1] , Nowohucki Biathlon Rowerowy) oraz wspieramy finansowo kluby i stowarzyszenia sportowe (m.in. AZS AWF Kraków, Hutnik Kraków).

Liczne podziękowania i wyróżnienia  utwierdzają nas w przekonaniu, że wybraliśmy właściwą drogę. Czujemy się zaszczyceni i szczęśliwi, że mogliśmy pomóc.

Aktualności

Z przyjemnością przedstawiamy nasz autokar w nowej aranżacji
Z przyjemnością prezentujemy nasz kolejny nowy mikrobus

W dniu 29.12.2023r. nasza Stacja Kontroli Pojazdów będzie czynna krócej – do godz. 15.00

Z przyjemnością przedstawiamy nasz autokar w nowej aranżacji
Z przyjemnością prezentujemy nasz kolejny nowy mikrobus

W dniu 29.12.2023r. nasza Stacja Kontroli Pojazdów będzie czynna krócej – do godz. 15.00