ADRES

Kraków, ul. Mrozowa 6

Transport osób

Komfortowo, bezpiecznie, na czas!

Krajowy i międzynarodowy przewóz osób to dziedzina, w której z powodzeniem sprawdzamy się od… ponad 60 lat! Realizujemy przewozy krajowe i zagraniczne, regularne i okolicznościowe, jedno- i wielodniowe – autobusami, mikrobusami i samochodami osobowymi. Obsługujemy wyjazdy firmowe i uroczystości rodzinne, realizujemy m.in. dowóz klientów do centrów handlowych, pracowników do zakładów pracy, sportowców na zgrupowania i zawody, turystów biur podróży na wycieczki, a studentów i uczniów na zajęcia pozaszkolne. Wszystko to komfortowo, bezpiecznie, na czas… i w bardzo atrakcyjnej cenie!

Wybierając COGNOR S.A. Oddział PTS w Krakowie możesz liczyć na:

komfortową podróż – dysponujemy szeroką gamą wygodnych pojazdów, wyposażonych m.in. w klimatyzację, cafe bar i systemy audio-video.
bezpieczeństwo – nasze pojazdy są poddawane regularnym przeglądom na naszej Stacji Diagnostycznej i na bieżąco obsługiwane w naszym Serwisie Mechaniki Pojazdowej. Ponadto – jesteśmy współorganizatorem i partnerem akcji „Bezpieczny Autobus”, którą prowadzimy dla szkół i przedszkoli przy udziale Policji .
terminową realizację usługi – wyposażenie w urządzenia GPS umożliwia bieżącą lokalizację pojazdów i szybką reakcję na ewentualne zdarzenia na drodze.
dopasowanie do indywidualnych potrzeb Klienta – gwarantowane przez doświadczenie firmy, wysokie kwalifikacje kierowców oraz szerokie zaplecze transportowo-sprzętowe.

W naszej ofercie posiadamy:
  •   autobusy komunikacji miejskiej i lokalnej
  •   autobusy turystyczne, minibusy i mikrobusy
  •   samochody osobowe i osobowo-dostawcze

Aktualności

Z przyjemnością przedstawiamy nasz autokar w nowej aranżacji
Z przyjemnością prezentujemy nasz kolejny nowy mikrobus

W dniu 29.12.2023r. nasza Stacja Kontroli Pojazdów będzie czynna krócej – do godz. 15.00

Z przyjemnością przedstawiamy nasz autokar w nowej aranżacji
Z przyjemnością prezentujemy nasz kolejny nowy mikrobus

W dniu 29.12.2023r. nasza Stacja Kontroli Pojazdów będzie czynna krócej – do godz. 15.00