KRAKÓW
UL. MROZOWA 6
Praca

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z bogatą historią oraz silną pozycją na rynku usług transportowych i nie tylko. Doskonale rozumiemy, że nie udałoby się tego wszystkiego osiągnąć gdyby nie wyjątkowi ludzie - pracownicy PTS! Jeżeli więc jesteś osobą dynamiczną, nie boisz się zmian i chcesz aktywnie uczestniczyć w tworzeniu rzeczywistości renomowanej firmy - to dołącz do nas!

Aktualne oferty pracy w Przedsiębiorstwie Transportu Samochodowego:

Kierowca

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • prawo jazdy kat. C/ C+E /D,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • dyspozycyjność i elastyczność,
  • doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku.

Kursy dla Kierowców

Oferujemy możliwość zatrudnienia dla osób zainteresowanych uzyskaniem kwalifikacji i podjęciem pracy na stanowisku Kierowcy kat. C+E. Proponujemy:

  • program szkoleniowo-wdrożeniowy przygotowujący do pracy w zawodzie Kierowcy,
  • możliwość odbycia kursu i uzyskania prawa jazdy kategorii C+E, - w okresie szkolenia
  • możliwość podjęcia pracy na pojazdach kategorii B, C lub D,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • motywacyjny system wynagradzania.

Mechanik Utrzymania Ruchu

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane mechaniczne lub samochodowe,
  • znajomość elektryki i mechaniki,
  • znajomość konstrukcji maszyn i urządzeń, umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu – mile widziane,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych pod presją czasu,
  • mile widziane uprawnienie energetyczne SEP do 1kV,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • sumienność, odpowiedzialność.

Księgowa

Opis stanowiska:

  • sprawdzanie i księgowanie faktur zakupów w programie Workflow,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych w programie IFS, ewidencja magazynowa i księgowa w zakresie paliw,
  • prowadzenie dokumentacji księgowej,
  • udział w zamykaniu miesiąca/roku,
  • rozliczanie inwentaryzacji,
  • sprawdzanie VAT-u naliczonego.

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie lub wyższe, kierunkowe lub uzupełnione odpowiednimi kursami,
  • biegła obsługa komputera, pakietu MS Office i urządzeń biurowych,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • chęć rozwoju w kierunku księgowości majątku trwałego i wyposażenia,
  • mile widziane spełnianie warunków umożliwiających odbycie stażu z Urzędu Pracy,
  • zdolności analityczne,
  • skrupulatność, dokładność,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy,

Jeżeli spełniasz powyższe kryteria lub po prostu jesteś zainteresowany pracą w PTS – prześlij swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych, na adres e-mail: kadry@pts.auto.pl. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami i nie zwracamy nadesłanych dokumentów.

Starsze aktualności >

Aktualności:

Wyjazd do Koninek

27 czerwca odbył się jeden z corocznych wyjazdów... Szczegóły
Integracja w Wysowej

Nasz pierwszy w tym roku wyjazd integracyjny... Szczegóły
20 LAT PTS S.A.

Jesteśmy z Wami już od 20 lat! Szczegóły